Telefon: +420 728 229 812

Ostatní příspěvky

2014
2013

Aktuality

17.2.2016
Věřte nevěřte, Martinův sen je splněný: služba HELPDRIVER vyráží do ulic pomáhat potřebným.

19. 2. Proběhne oficiální předání dodávky Helpdriver od Opel Handy Cars a ještě ten večer se bude oslavovat na BEZBARIER mejdanu, kde budou všichni, kdo se na projektu podíleli. Událost naleznete ZDE.

Srdečně vás zveme.
Byli jste to Vy, kdo jste přispívali na transparentní účet.
Byli jste to Vy, kdo se účastnil benefičních koncertů.
Byli jste to Vy, kdo jste šířili myšlenku tohoto projektu.
Byli jste to Vy, kdo jste stáli za Martinem a byli mu oporou.
Byli jste to Vy, kdo jste pracovali hodiny, týdny, měsíce, celý rok , aby se Martinův sen stal skutečností.

Bez Vás by to nešlo. Děkujeme.

www.helpdriver.cz


9.1.2016
Znám jedno místo...
Pokud jste hudebníci, zpěváci, a nevíte, kde a jak začít...rozhodně doporučujeme OPEN MIC.

První showcase je už 4.února v klubu La Loca. Zažijte jak vypadá exkluzivní hudební akce, kde zazní nesmrtelné klasiky, hudba je skvělá, lidé jsou nadšení a pití je chlazené. A VY toho můžete být přímým účastníkem.

Máte možnost mít za sebou profesionální kapelu a před sebou mezinárodní publikum! Event je jen jeden z dalších projektů, ve kterých se angažuje naše Iniciátorka. Ne nadarmo se to celé jmenuje Prague Open Mic hosted by Beego Shea!


1.1.2016
Nechejte se inspirovat!
Toto byly Vaše sny v roce 2015.

Na začátku roku 2015 jsme poprosili lidi v našem okolí, aby si na papír napsali svůj SEN/CÍL, na kterém budou pracovat. Po čem touží, co by si chtěli splnit, co by je potěšilo, kdyby to zvládli v tomto roce.

Víc jak 85 lidí sa přidalo do projektu, který dostal název "Inspired by you". Pro nás jsou to lidé, kteří se nebojí snít, ví, po čem touží a jdou za tím. Máme za sebou ohňostroje, přípitky, milion přání od svých známých a blízkých a NOVÝ ROK 2016 začíná. Nové výzvy, nová předsevzetí, nové plány, nové začátky. Chceme Vám tak všem poděkovat za Vaši přízeň a popřát Vám hodně sil při plnění nových snů.

24.11.2015
Linda Faiklová.
Jméno, které nás provází už delší dobu, zejména skrze organizaci Černí koně.
Lindin sen byl TRICYKL. Dlouhou dobu na něj šetřila, což pro ni nebylo vůbec jednoduché. Pak se ale Linda dověděla o výzvě Černých koní - o sbírce na kolo pro 11ti letou Danielku, která trpí myopatií.
A všechny své těžce ušetřené peníze věnovala jí.
Toto šlechetné gesto, poukazující na velké srdce Lindy Faiklové, nezůstalo tajemstvím... a začli se kout pikle, o kterých Linda neměla nejmenší tušení až do galavečera Černých koní minulý pátek. Tam byla vyhlášena hrdinkou a od sponzorů dostala poukaz na víc jak 85 111,- Kč. Beego, která byla na galavečeru hostem a zpívala píseň "Svítá", se s Lindou sešla ještě před velkým finále, a Linda ji překvapila sladkým dárkem (což má naše Beego Shea stejně nejradši! ;)).
Lindo, jsi pro nás inspirací, gratulujeme a děkujeme. Jen nám ctí Tě znát!


20.10.2015
SLYŠTE! SLYŠTE! SLYŠTE!
Příjďte podpořit Helpdriver, 22. října do Rock Café.
Co Vás tam čeká?
1. Křest CD Helpdriver kompilace, kde je 20 skladeb od 14 kapel, kterou si budete moct zakoupit.
2. Koncerty skupin NATALIE ROOTS (Punk/Post-hardcore - Švédsko), BURNING STEPS (HC-Punk / Most), TARAS BULLBA (Punk-rock / Plzeň)
3. Vás čeká dražba luxusních obrazů vzniklých v rámci projektu Raw Art Wrestling přímo na letošním Mighty Sounds. Jejich autory jsou kromě grafika Mighty Vojty „Woodyho“ Trojáka i Viktor Svoboda, Martin Prachař a Artiom Pituscan.
4. Aby zábavy nebylo málo, tak Vás po 22 hodině roztančí známá dvojice pražských DJ: Rambo&Zadnice.
Vstupné (120,-kč), zakoupení kompilace i obrazů...to vše putuje přímo na transparentní účet Helpdriver.
Děkuji za sdílení.
Víc informací o Helpdriver najdete na http://helpdriver.cz/koncerty
nebo si o ně napište na helpdriver@email.cz
TĚŠÍME SE NA VÁS.


18.10.2015
Na začátku roku 2015 si každá z Iniciátorek vytýčila nějaký osobní cíl, čeho chce dosáhnout.

Anička na naši nástěnku cílů napsala: "Chci jet na 6 týdnů malovat do Mongolska."

A dokázala to. Na začátku července nám odletěla, bez mobilu, bez laptopu, bez diáře, jen s krosnou narvanou barvami a plátnem. 6 týdnů cestovala po buddhistických klášterech a nekonečné stepi, pila kobylí mlíko, jedla jačí jogurt, malovala obrazy. Hned po návratu nám oznámila, že příští rok jede zas.
Podělte se s námi i vy o své zážitky!


25.9.2015
Helpdriver TOUR II začíná...
A bude ještě o něco vychytanejší.
Máme potvrzené, že na Helpdriver Tour dorazí zazpívat kapela až ze Švédska...

Čeká Vás nabitý hudební program, dražba originálních obrazů, speciální edice CD pro Vás a hlavně společné zážitky s Helpdriver řidičem, Markétou a dorazíme i my.

www.helpdriver.cz


18.9.2015
Nezapomenutelný víkend a další sen odškrtnut!

Bylo těžké si jít za svým snem?
Vůbec. Stačilo se rozhodnout a být trochu více spontánnější.

Podívejte se na video 5 žen, které vyrazily za sluníčkem do Itálie.

2.9.2015
Jmenuji se Marky a jsem jednou z Iniciátorek New Life.
Rok 2015 je pro mě ve znamení "probuzení".

Po několika měsících stagnace jsem se na začátku roku rozhodla se zase někam posunout. Zpočátku to šlo pomalu...

Prvním bodem na mé cestě bylo najít si práci, což se povedlo hned napoprvé.
Odměnou mi kromě mnoha nabytých zkušeností byla i možnost vyfotit se s krásným autem o několik měsíců později.

Od kamarádky jsem dostala dárek v podobě krásných fotek naší psí rodinky.

V květnu jsem se fyzicky překonávala na závodě Spartan Race (běh s překážkami) v Liberci, kde jsem si opravdu sáhla na dno svých sil, ale výsledek a zážitek stál za to!!!

Na začátku léta jsem si konečně splnila sen a namalovala si na zeď savanu v mých oblíbených barvách.
A hned se lépe usíná!

Kromě běhu, který mě neuvěřitelně nabíjí a relaxuji při něm, jsem opět oprášila kolo a společně s přítelem, přáteli nebo rodinou vyrážíme na různé výlety po okolí.
Přeci jen, žiju na (pro mě) nejkrásnějším místě na světě!!!

Mnoho cílů, snů a krásných zážitků mě ještě nejen v tomto roce čeká!

Přidej se k nám, užívej si každého okamžiku a pokud chceš, pošli i Ty fotku se svými splněnými sny za rok 2015.

DREAM. DECIDE. DO.


23.8.2015
Volám sa Beego.
Som vizionárka, speváčka, hlasový coach a zároveň jedna z Iniciátoriek New Life organizácie, prostredníctvom ktorej pomáhame vybraným jedincom plniť sny.

Myšlienka tejto organizácie vznikla na konci roka 2012, keď po jednom koncerte prišla za mnou skupinka nadšených fanyniek, aby sa so mnou vyfotili a jedná z nich dychtivo medzi fotením hovorí: “Chcela by som byť ako ty!" V tom mi to zablesklo, pretože túto vetu som už počula niekoľkokrát. A pretože mi to nedalo, tentokrát som sa vypytovala viac do hĺbky. "Prečo chceš byť ako ja?" opýtala som sa zvedavo. Dievča vo fialových šatách spustila: "Chcela by som spievať ako ty, byť obdivovaná, mať toľko fanúškov, byť proste silná a odvážná ako si ty…” rozžiarene pokračovala. Po chviľke skončila a čakala na moju reakciu. "Veď to všetko môžeš byť!" odpovedala som. Pozrela sa na mňa neveriac a nechápala.
"Spievaš niekde? Skúšala si to?"
Ona smutným výrazom len sklopila zrak a tichých hláskom pridala. "Ja spievam iba doma”.

Naša konverzácia pokračovala skoro hodinu, kde sme sa bavili, čo jej vlastne brání v tom uskutočniť tento sen. Uvedomila som si, že veľa ľudí neurobí krok, len pretože majú strach a tým pádom ich sny zostávajú len v mysli. Chýba im odvaha, niekedy podpora z okolia, nevedia ako na to, prvá prekážka ich skolí alebo to vzdajú bez toho, aby to skúsili, pretože im niekto povedal, že to nedokážu. Podľa mňa im chýba Mentor, niekto na koho sa môžu obrátiť, keď nevedia ako a čo ďalej. Ľudia o svojich snoch moc nehovoria nahlas a to je chyba! Ja využívam na to koučing alebo moje blízké, ktorí ma síce nedržia za ruku, ale vždy od nich dostanem spätnú reakciu a od tej sa odrazím.

Niekedy sa to môže zdať ako začarovaný kruh, ale vätčina blokácie je len v hlave daného človeka. Vždy si môžeme nájsť prekážku, prečo to nepôjde. Niekedy mám pocit, že mám v sebe zabudovaný nejaký motor (chtíč), ktorý ma ženie vpred, a je mi vlastne jedno koľko je tam prekážiek. Keď niečo chcem tak to chcem a idem…
Nie všetci to tak ale majú.

Občas keď vyslovím svoje sny nahlas pred ľudmi, ktorý ma tak dobre nepoznajú, tak si myslia, že som sa zbláznila. Ale ja VERÍM!!! Sny si plním neustále! Viem potom, prečo ráno vstávam, viem na čo sa teším, za čím idem, na čom pracujem. Každý deň sa niečo nové učím, milujem výzvy, posúvať hranice svojej komfortnej zóny, stretávam zaujímavých ľudí. Každý deň je iný.

I ja občas mám pochybnosti, zvládnem to? Veď niesom super hero... Niečo fakt nieje jednoduché, ale vždy sa nejde cesta AKO, len je potreba o tom hovoriť, veriť, mať otvorené oči a konať...

I zchudnuť alebo vyliesť na Mount Everest stojí úsilie. Zároveň, to všetko je dosažiteľné.

Viem, že všetky tieto vzorce pochádzajú z detstva. Každý tam najde niečo, čo mu zostalo v hlave a to je tá hlavná blokácia. Mám jeden zošítok, kde si vždy zapíšem ďalší a ďalší sen, nový cieľ za čím pôjdem, keď ma niečo napadne. Prečo to robím? Každý splnený sen ma robí šťastnou. Je to ako droga. Keď sa Vám niečo podarí, tak chcete tento pocit zažiť zase a zase. Je toľko možností a toľko veci, ktoré chcem skúsiť, zažiť, poznať, ochutnať, že by som potrebovala, aby sme žili viac než 200 rokov...

Každý má SNY...
Podeľ sa s nami o svoj príbeh.
Aký sen sa ti podaril tento rok splniť?
Máš nejaký ďalší sen na ktorom pracuješ?
Pošli fotku z okamžiku, keď si dosiahol na to, čo v tej dobe vypadalo nedosiahnuteľné, a ty si to dal/a.
Inšpiruj ostatných.
Dream…Decide...Do...
New Life


28.7.2015
New Life má dalšího TRANSFORMERA!!!
Jmenuje se Tomáš Brychta.
Je mu pouhých 17 let a jeho velký SEN je zdokonalit se ve zpěvu a připravit se ve všech směrech tak, aby se příští rok dostal na DAMU. Učaroval mu totiž muzikál, kde by si jednou rád zahrál a zazpíval.

Tomáš byl už jako malý herecký nadaný. Již teď ho můžete potkat například ve Švandovo divadle nebo divadle La Fabrika.

My s ním jdeme do toho.
Držte mu palce!


13.7.2015
Karlovarský festival již skončil a byl ho plný Facebook. I my jsme byly jeho součástí.
Atypické kostýmy měly jasnou symboliku: krása je pomíjivá.
Přesýpací hodiny byly o hesle: přijďte včas.
Během dvou dnů jsme se potkaly s ženami v různém věku, co prošly či si zrovna prochází rakovinou prsu a překvapila nás jejich neuvěřitelná statečnost a přístup
k životu. Venku bylo okolo 35 stupňů a my jsme na sobě měly ne zrovna lehký kostým. Potily jsme se a obávaly se toho, jak tyto dva dny přežijeme a výsledek?
S ženami jsme se cítily skvěle. Pořád se o nás staraly.
Závěr?
Važme si toho, co máme.
Važme si toho, jak krásné jsme.
Važme si každé vteřiny zdraví...

Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s.

foto foto foto

12.7.2015
Inspirace dnešního dne...
Občas jsme nevšímaví - raději si dáme do uší sluchátka nebo se upřeně díváme do svých mobilních hraček a nevidíme kolem sebe lidi, kteří by ocenili naši pomoc.
OTEVŘME OČI!

Podívejte se na neobyčejný počin 3 studentů, kteří překvapili tohoto bezdomovce, když si od něho půjčili kyblík...

16.6.2015
Jonáš Petřík.
Už jsme se o něm jednou zmiňovaly - u něj v Jonas-Gym jedna z Iniciátorek málem vypustila duši. A pak Jonáš přišel s výzvou sám pro sebe, kterou nazval:
Zpět na vrchol za 60 dní.
A to je SÍLA. Větší, než sálá z týhle fotky. 8 světových titulů? A jde dál?
Tomu řikám inspirační matroš. Sledujte Jonáše na jeho facebooku (ty videa. ty videa!). Přečtěte si o něm víc a podpořte ho TADY.
DOPORUČUJEME.
Jonáši - naše úcta a respekt.

15.6.2015
A na TV Barrandov se ukázal i HELPDRIVER. Od minuty 6.40, shlédněte jeho příběh! Pomozte mu v cestě na pomoc dalším handicapovaným ZDE.
Pěkný týden přejeme vám všem!

5.6.2015
Někdy máme prostě STRAŠNÝ období.
Nic nevychází, my se cítíme pod psa a vzdáváme se naděje.
A občas se stane nějaká zdánlivě malá věc, která zase rozdmýchá oheň, který v sobě všichni máme. A my se zvedneme a jdeme do toho!

Sdílíme další osobnost, která se přidala k #InspiredByYou.
Ailander Urtiaga Villegas. Čím je výjimečný? Pílí, vytrvalostí a odhodláním.
Nehledě na brutální mozkovou kapacitu.
Absolvoval v oboru forenzní entomologie. A v únoru se rozhodl, že se dostane do policejních řad s konečným cílem stát se členem jejich forenzního oddělení
(tak trochu jako Dexter :-D).
Zítra ho čekají psychologické a teoretické testy, na které se většina lidí připravuje minimálně rok. Držíme mu palce a věříme mu!

Všem, které teď čekají státnice či jiné zkoušky, přejeme to samé!
To dáte!

2.6.2015
ROZHODNĚ doporučujeme při cestě Václavákem zabloudit do pasáže Lucerna
a prohlédnout a počíst si příběhy NADŠENÍ, které tam vystavuje
Hnutí Brontosaurus - RC Praha. Strávila jsem u toho snad hodinu.
Krásné, povznášející, inspirativní.
Rády bychom tímto všem v Brontosaurovi poděkovaly za sdílení příběhů s veřejností.
Děkujeme!

26.5.2015
Krátká ochutnávka z neskutečného tanečně - divadelního představení Fénix.
"Život není o tom, kolikrát jsme na dně, ale o tom, kolikrát umíme vstát a jít dál."
Máte šanci zažít a prožít na vlastní kůži, už 10.června!

Lístky k zakoupení ZDE.

Vzlétneme z popela?

29.4.2015
Další skvělá osobnost se přidala k naší kampani! Představujeme Petru Duškovou. Tanečnici, která žije svůj sen. A to přímo v New Yorku.
“Tanec byl odjakživa součástí mé osobnosti. Povzbuzuje a osvobozuje mě.
Spojuje s lidmi a přináší radost."

S tancováním začala když jí byly 3 roky a od té doby se nezastavila. V roce 2008 získala stipendium do Itálie od choreografky Michele Assaf spolu s příslibem, že ji vezme kam jen to půjde. Momentálně studuje v taneční škole Peridance Capezio Center v New Yorku. Je v posledním semestru a připravuje se na závěřečné představení. Co plánuje do budoucna?
“Moje plány se nikdy nezměnily. Chci tančit jak jen to půjde. Vím, že se chci tancem živit. Věřím v to, co dělám a jsem odhodlaná na svém snu být profesionální tanečnicí tvrdě pracovat.”

Na otázku, co by vzkázala všem, kteří si chtějí splnit sen, odpověděla:
“Všem vám přeji hodně sil a víru ve vás samotné.”

Děkujeme Péťo, jsme Tebou inspirované!
Věříme, že vy taky! Všem tanečníkům přejeme krásný mezinárodní den tance!

20.4.2015
Fénix jako sen jedné z našich Iniciátorek.
Fénix jako cesta růstu pro skupinu talentovaných tanečníků.
Fénix jako divadelní představení, které musí být vidět.
Fénix jako příležitost vzlétnout. Pro všechny.
"Život není o tom, kolikrát jsme na dně, ale o tom, kolikrát umíme vstát a jít dál."
Pravda pravdoucí. Slova, která zvou na tanečně-divadelní představení Fénix. JIŽ ZA TÝDEN!
Lístky mizí, běžte si i vy pro ten svůj.

Lístky v prodeji ZDE.

13.4.2015
Už to budou dva roky, co jsme natočily naše Iniciátorské video.
Ale hláška, která zazněla z úst Míši (při níž nám úplně běhal mráz po zádech),
je pořád platná. Krásný start do nového týdne!

Video je ke shlédnutí ZDE.

29.3.2015
"Pak jsem se začala léčit....abych si mohla plnit své sny."
WOW.
Hodně štěstí přejeme!

Humans of Prague

24.3.2015
Kdo to jéé?!
Transformer, to jde vidět.
Ale...co?
Již brzy se dozvíte!

21.3.2015
Dnes je Světový den Downova snydromu. Při té přílěžitosti sdílíme fotku Tony Marinové, která se zapojila do naší kampaně We Are Inspired By You.

Tony se před 5 lety narodila dcera Janička. Co na ní bylo jiné? Jeden jediný chromozom navíc. Pro Tony a její rodinu to bylo mimořádně těžké období a ze začátku nevěděla, jak se se vzniklou situací vypořádat. Ale dnes je Tony v čele bulharského Sdružení rodičů dětí s Downovým syndromem, propojuje, učí, podporuje, inspiruje.

Ne nadarmo se lidem s Downovým syndromem říká “Děti Slunce”. Tony sama říká, že její dcera je sluncem pro všechny, kteří jsou v její blízkosti. Já tam byla, a s Janičkou se seznámila. Potvrzuji.

Mezi jejími sny na rok 2015 je, aby Janička začala mluvit.
Tony, jsme Tebou inspirované, a přejeme hodně síly ve všech vašich aktivitách!

16.3.2015
A takhle to jezdí!
Prostě.....Helpdriver!

Video je ke shlédnutí ZDE!

6.3.2015
Tento víkend máte poslední šanci se se svým snem připojit k naší kampani We Are Inspired By You. Jste odhodlaní si letos splnit svůj sen?
Anebo radši počkáte, až na to budete mít chuť...v roce 2016? Až vystudujtete?
Až naprší a uschne?
....
dream.decide.....DO!

5.3.2015
Jedna z Iniciátorek přijala Výzvu, která přišla z prostředí Jonas-Gym a lidí v něm, kteří nás teda sakra inspirujou. Anička (nějakým nepochopitelným způsobem) přežila trénink karate kyokushin. Sice se vyjádřila, že jí teď dělá problém otevřít sklenici medu a při každém kýchnutí či uchechtnutí zasténá bolestí...ale nevzdala se.
Jonas-Gym...líbí se nám vaše heslo. Hodně.
NEKECEJ A MAKEJ!

2.3.2015
"Celá filozofie organizace spočívá v tom, že pomůžeme někomu vytvořit příběh.
Lidé, kteří si svůj sen splní, potom mohou inspirovat ostatní,"
řekla naše Iniciátorka Jana pro Novinky.cz. A má pravdu.
Celý příběh projektu Helpdriver si přečtěte ZDE!

Inspirujte se i VY Martinovým příběhem! Pomožte mu k dosažení jeho cíle,
přispějte na transparentní účet Helpdriver!

helpdriver.cz/transparentni-ucet

24.2.2015
Připojte se k naší výzvě!
Jaký je Váš cíl na rok 2015?
Děkujeme všem, kteří se už zapojili - Vaše sny a cíle inspirují nás i ostatní!
Kdo nám ještě pošle fotku? Kdo z vás má odvahu se zavázat svému cíli?
Kdo z vás má odvahu inspirovat ostatní?

16.2.2015
Organizace New Life Tě podpoří. Co je tvůj SEN?

13.2.2015
Kolik je Vám let?
A kolik spánku opravdu potřebujete?
Podívejte se sami... ZDE!

12.2.2015
Helpdriver už má na transparentním účtě přes 120 000,-!!!
Sto dvacet devět tisíc čtyři sta šedesát sedm korun! (abychom byli přesní!)
Děkujeme VŠEM, kteří se na této úctyhodné částce podíleli.
Velký dík patří i každému ze zúčastněných a organizátorům Helpdriver Tour 2015. Díky koncertům se vybralo přes 48 tisíc.
Jako fakt! A to je paráda!
Kochat se aktuálním stavem účtu - a jeho růstem - můžete TADY!

Spolu se vzkazem pro Helpdrivera, tam můžete i VY zanechat svojí peněžitou stopu. A podílet se na snu, který JEDE a PLNÍ se.
No a Helpdriver Tour? Průběh a atmosféra??!
Podívejte se sami!

6.2.2015
A naše Beego na Óčko o New Life, už tuto neděli ve 23:00!
Iniciátorky teď opravdu mají důvod si pustit bednu!
Krásný páteční večer přejeme!
A žádný excesy!

3.2.2015
"ubezpečují Iniciátorky"
Martin!!! Helpdriver!!! jedéééém!
A ještě jednou gratulujeme k zasnoubení!

www.kulturne.com

1.2.2015
Chceme INSPIROVAT.
A jenom díky každému z Vás se nám to daří.
V každém z Vás je obrovský potenciál inspirovat druhé.
Přidejte se k nám a sdílejte s námi své cíle (anebo už úspěchy??! Jaký byl Váš první měsíc tohoto roku?) na rok 2015. Udělejte to TADY, na naší nástěnce!
Protože přecejen: " Být inspirovaný je dobré. Ale inspirovat ostatní je úžasné."

30.1.2015
Časopis First Class.
A v něm článek o Helpdriver a New Life.
Ještě nedávno nedosažitelný sen.
Dnes? REALITA.
Kdo jsme? "Organizace podporující lidi, kteří ignorují výmluvy."
ANO!!!

29.1.2015
MÁME FOTKY!
Z posledního koncertu Helpdriver Tour, který se odehrál minulou sobotu v Rockcafé!
Hrálo se, pilo se, podepisovalo se, povídalo se a v ojedinělých případech se i žádalo o ruku!

foto
foto foto foto

Všechny fotky z posledního Helpdriver Tour koncertu naleznete ZDE.

28.1.2015
Martin Břoušek jako Helpdriver už drandí i v éteru na aktualne.cz.
Je nám ctí být u toho a děkujeme!
Co všechno Helpdriver v rozhovoru prozradil?

28.1.2015
Nový klip a single mladé pražské kapely Define Me!
Iniciátorka Anička klukům v klipu hostovala...
Pro všechny se z toho vlastně stal splněný sen!
Co vy na to?

25.1.2015
NESKUTEČNÝ PŘEKVAPENÍ na včerejším koncertě pro Helpdriver.
To prostě musíte vidět, tady jsou slova úplně zbytečný.

Video je ke shlédnutí ZDE.

23.1.2015
Lidi, my všechny zítra jdeme do Rock Café.
Na pražský benefiční koncert pro Helpdriver!!!!

Pojďte s náma!

21.1.2015
"Protože nechce sedět doma a litovat se, tak sportuje a chce pracovat."
Napsali o Helpdriver na KULTURNĚ.(com)
Máme radost, máte radost!

www.kulturne.com

20.1.2015
Píší o nás všude!!

Spojujeme.
Inspirujeme.
Podporujeme.
Pomáháme plnit SNY!

Náš Transformer Martin chce sednout do speciálně upravené dodávky a pomáhat tak seniorům a hendikepovaným v jejich přepravě.

Přidej se k nám a podpoř tento nádherný projekt, který dostal název "HELPDRIVER".

Helpdriver Tour má před sebou ještě 2 poslední zastávky benefičních koncertů.

23.1. Liberec - Bunkr
24.1. Praha - Rock Café

18.1.2015
Včerejší Helpdriver Tour v Českých Budejovicích skončila až v ranních hodinách.
Byl to opravdu obrovský mejdan tak, jak jsme fanouškům slíbili!

Martinovi se na koncertech podle jeho slov líbí víc a víc. V backstage se cítil jako doma, s kapelami srandičkoval jako kdyby do hudebního prostředí patřil od malička.

Do konce odcházel domů s bubenickou paličkou, tričky a CD od kapel - na památku na tento speciální den. Jinak si Martin užíval koncerty v první řade, kde zblízka obdivoval kapely, které ho podpořily.

V jednom momentu ho kapela Overloaded vyzvala, aby zahodil berle a přidal se k ostatním do poga...

Kapely podaly výborný výkon a naplněný klub až po strop zfanatizovaně několikrát za večer křičel heslo: "Helpdriver..Helpdriver...Helpdriver!!!!"
Byl to úžasný zážitek.

Děkujeme BUDĚJOVICE!!!

OVERLOADED, DEAT SET AGAINST a THE SWITCH

17.1.2015
Ano, včera Plzeň, dnes Budějovice...
My jsme ready a co vy?

HELPDRIVER - NOW OR NEVER

www.helpdriver.cz

17.1.2015
První Benefiční koncert HELPDRIVER je oficiálně za námi...
Získali jsme podpisy od všech, kteří včera podpořili Martina a dorazili do klubu
Pod Lampou v Plzni.

Výborná atmosféra, kapely vyslaly obrovskou energii do obecenstva a Martin měl několikrát slzu nakrajíčku.

PLZEŇ - děkujeme!!!!!

16.1.2015
Rocktime.cz už se přidal k ostatním a napsal o Helpdriver Tour!!!!
Hudba léčí!....děkujeme!!!!
Jiří E. Duchoň

www.rocktime.cz

14.1.2015
Děkujeme, za posilvestrovskou inspiraci! A moudrá slova.
(náhodně přečteno na fb profilu:)
"Právě přemýšlím o předsevzetích. Zajímavé. Hodně lidí si říká že začne cvičit/zhubne... nebo bude zdravě jíst.. Sranda je, že já včera zjistila, že zapnu kalhoty co mi doma leží snad už 4 roky a dřív sem se do nich stěží narvala, natož abych je zapla. Jo, 2.1., kdy lidi po letech jdou do posilovny, kam vydrží chodit tak týden, dva, já jsem o viditelný kousek blíž k cíli, protože jsem nečekala do 1.1 abych něco udělala a změnila. Začla jsem, když jsem chtěla, a rozhodla se zvednout zadek a jít cvičit. A modlím se, abych další životní rozhodnutí nenechávala "na příští rok", ale ráno se vzbudila a řekla si: "Dnes jdu do toho". Takže good luck přátelé ve vašich, ne předsevzetích, ale cestách a cílech."

Dnes jdeme do toho. To je super. A když budete chtít začít 15.1.2015...a nebudete chtít čekat "až..." ...tak se ozvěte naší skvělé Sandře.

13.1.2015
Naše druhá tisková zpráva o projektu Helpdriver je na světě.
A proto máte jedinečnou příležitost dozvědět se ještě něco víc - tentokrát se zaměříme na hudební tour, která tento projekt provází.

New Life zve na Helpdriver tour
Čtyři města. Čtyři kluby. Třináct kapel. Takový bude hudební tour projektu Helpdriver, který má podpořit handicapovaného Martina Břouška (42) v plnění jeho snu. Chce se stát Helpdriverem – přepravcem handicapovaných a seniorů. Koncerty budou probíhat pod taktovkou Mighty Sounds a Vikked Zed, kteří tento projekt organizují. Veškerý zisk pak bude odeslán na transparentní účet, jenž pomůže Martinu Břouškovi být svému snu zase o krok blíže.

Benefiční tour vznikl na pomoc pro handicapovaného Martina Břouška, jehož snem je poskytovat bezbariérovou přepravu handicapovaným a seniorům. Vše odstartuje 16. ledna v Plzni v Divadle pod lampou. Od osmi hodin večer se návštěvníci mohou těšit na kapely Worldhood, wHAT’s yOUR fAVORITE nUMBER?, Taras Bullba nebo Prague Conspiracy. O den později se projekt přesune do Českých Budějovic do music baru Velbloud. Program začíná ve 20:30 kapelou Atari Terror. Zahrají také skupiny Dead set against nebo Overloaded.

V pátek 23. ledna Helpdriver zavítá i do Liberce do rockového klubu Bunkr. Backfist, Thalidomide a The unholy preachers rozpálí všechny své fanoušky a podporovatele Helpdriver projektu se začátkem ve 20,15. Celé tour se zakončí v sobotu 24. ledna v pražském Rock Café, kde od 20:00 zahrají The Airbags, Esazlesa a At Folsom prison.

Projekt Helpdriver je zastřešený partnerskou neziskovou organizací New Life a koncerty vznikly za pomoci Mighty Sounds a Vikked Zed. „Přispět může kdokoliv. Organizátoři si žádnou částku nenechávají. Navíc všechny skupiny vystoupí bez nároku na honorář,“ říká Beego, zpěvačka, matka filozofie a předsedkyně neziskové organizace New Life.

Martinova síla je silnější než jeho handicap. Nechce být závislý jen na invalidním důchodu, chce být opět aktivním členem společnosti a chce pomáhat.

Výjimečnost projektu není dána jen jím samotným, ale i lidmi, kteří mu na této cestě za snem pomáhají. Věnují se tomuto projektu ve volném času a navíc nezištně.

První tisková zpráva k projektu je k dispozici v příspěvku níže.
Více na www.helpdriver.cz.

13.1.2015
Už.jenom.TŘI.DNY!
- do začátku Helpdriver Tour, pořádané pro Transformera Martina a jeho Helpdriver.
Těšíme se hlavně na pražský koncík 24.1.2015 v Rock Café, kde samozřejmě všechny budeme nastoupené v řadě (anebo v kotli - to záleží, v kolik přijdete VY). NL v akci. Hurá!

13.1.2015
The American Dream!

Ze srdce děkujeme skvělému marty 68 - autorovi tohodle bombastickýho videa a jeho přítelkyni, tanečnici z The PACK (dance company) - za dovolení sdílet.
Co vy? Kam byste vyrazili VY?

12.1.2015
Stále nemáte dost informací o projektu Helpdriver?
Právě teď si můžete přečíst tiskovou zprávu o Transformerovi Martinovi a jeho snu.

Projekt Helpdriver si plní sen
Nezisková organizace New life „young helping young“, která podporuje mladé lidi v plnění jejich snů a cílů, má před sebou mnoho práce. Zastřešuje nový projekt Helpdriver, jenž vznikl na podporu handicapovaného Martina Břouška (42). Nechce totiž být závislý jen na invalidním důchodu a touží se opět stát aktivním členem společnosti. Jeho snem je získat dodávku a pracovat jako přepravce handicapovaných osob a seniorů.

Martin Břoušek pracoval jako klempíř. V roce 2009 však utrpěl těžký úraz pádem ze třinácti metrové výšky a skončil tak na jednotce intenzivní péče. Od té doby je invalidní. I přes jeho zdravotní stav však neztrácí optimismus a chce se opět zapojit do společnosti. „Mým snem je mít dodávku, kterou bych mohl převážet handicapované k lékařům, do škol, do práce, za kulturou i na výlety. Případně je převážel i s handbiky na projížďky, tréninky i závody,“ vypočítává Martin.

Proto vznikl projekt Helpdriver, který mu má pomoci tohoto snu docílit. „Jeho touha pomáhat je silnější, než jeho handicap a to nás inspirovalo k vytvoření tohoto projektu,“ vysvětluje Beego, zpěvačka, matka filozofie a Iniciátorka organizace New Life „young helping young“.

V lednu se proto bude konat několik benefičních koncertů v Českých Budějovicích, Plzni, Liberci a Praze. Celkem vystoupí 13 kapel. Výtěžek z prodeje vstupenek pak poputuje na transparentní účet, který je určený pro Martinův sen – nákup a úpravu dodávky. „Přispět může kdokoliv. Organizátoři si žádnou částku nenechávají. Navíc všechny skupiny vystoupí bez nároku na honorář,“ doplňuje Beego.

Jak podpořit Martina v jeho cestě za snem, se dozvíte přímo na webových stránkách www.helpdriver.cz.

11.1.2015
Naše Transformerka Niki jako skvělá posila a součást týmu Ladies
(by Colors Of Dance), a stále na sobě maká!
Vrrrr!

7.1.2015
Beego z natáčení pro Óčko Drive! Juchů!

Povšimněte si prosím obuvi matky filosofie New Life. Holt se to všechno děje tak rychle, že si ani nestihnem vzít sněhule, když jedeme natáčet na hory...a chodíme v závějích na podpatcích.
Styl! :-)

5.1.2015
Naše Anička o New Life on air na rádiu hiphop stage v pořadu Real Skillz!

www.hiphopstage.cz

5.1.2015
Jedné z nás se na Štědrý den splnil velký sen - Iniciátorka Beego se zasnoubila! (Zbývají 4 z 5. To by mě zajímalo, která přijde na řadu jako další!)
Docela mě překvapilo, že se na naší nástěnce cílů ještě neobjevila žádná svatba. Dámy a pánové - vážně, nikdo?! A co je tedy váš cíl na rok 2015?
Do toho! Sdílejte, inspirujte!

Naše nástěnka cílů na rok 2015!

1.1.2015
Podělte se s námi o své cíle na rok 2015!
A třeba se Vám pak dostane pomoci.
Přejeme Vám krásný vstup do nového roku.

Naše nástěnka cílů na rok 2015!Ostatní příspěvky

2014
2013

Copyright: © 2013 New Life - Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.