Telefon: +420 728 229 812


Iniciátorky


Kdo jsou Iniciátorky?

Jsme zakladatelky organizace New Life. Naším úkolem je propojit úspěšné lidi z různých oborů s těmi, kteří se v dané oblasti teprve chtějí začít realizovat (tzv. Transformers). Analyzujeme zájmy a sny mladých lidí, spolu s Patrony jim pomáháme vytvořit ze snu cíl a udělat první krok na cestě za jeho splněním. Podporujeme je v dosažení toho, co si určili. Pečlivě hledáme Patrony, kteří úzce spolupracují s Tranformers a s námi. Domlouváme spolupráci s Partnery, kteří chtějí být součástí organizace New Life a oslovujeme Sponzory.

Beego

Jsem šílená a nezkrotná, hyperaktivní holka, která věří, že všechno se dá zvládnout, stačí jen chtít. Věřím na osud, miluji poznávat nové lidi, nebojím se nových začátků, protože mě posouvají vždy dál, těším sa na každý nový den a zážitky,
o kterých mohu vyprávět. Jsem ráda, když jsou lidi okolo mě štastní, plním si všechny sny, které si vymyslím a nikdy to nevzdávám. Věřím, že to dokážeš i ty...

Every day is a “New Life” for me, and never is the same. And you can feel the same happiness. You can do!

Marky

Každý z nás má své sny a cíle. Je jen na nás, zda se odhodláme udělat ten první krok k jejich splnění. Pro mě byla nejdůležitější podpora od úžasných lidí, které mám kolem sebe a kteří mě popostrčili. Během té krátké doby, která uplynula od prvního impulsu, jsem si splnila už mnoho snů počínaje tancem přes tvorbu webových stránek až po dekorativní malování pokojů a další obrovské množství mě ještě čeká. Věřím, že udělám vše pro jejich uskutečnění!

Každý splněný sen nás obohacuje o nové zkušenosti, tak neváhejte a přidejte se k nám!!!

Anička

Celý život jsem snila. Snila jsem o věcech, které chci dělat.
O lidech, se kterými chci být. O vášních, které chci naplnit.
O místech, která chci navštívit. O zdánlivých nesmyslech, po kterých jsem toužila. Snila jsem o perfektním životě, naplněném a šťastném, kde je všechno možné. Snila jsem o své svobodě. A sním dál! Rozdíl je ten, že jsem se v určitý moment rozhodla, že své sny uskutečním. A nepřestanu, dokud se mi všechny, do jednoho, nesplní. Připoj se k nám, jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli se rozhodnout také. Máš na to!

Míša

Miluji život! Jsem nadšená z možností, které nám přináší. Cítím vděčnost, radost a naplnění z toho, co mám kolem sebe. A to z jediného důvodu...protože dělám to, co miluji! Protože jsem si splnila sen, který teď žiju! Nebyla jsem vždy tak ambiciozní, motivovaná a ochotná na něčem vytrvale pracovat. Jen malý krok za svým snem ze mě udělal jiného člověka...a ten krok mě dovedl až sem! A tuhle možnost má každý! Každý člověk je zodpovědný za to, co ve svém životě má a i nemá. Tak se rozhodni a jdi si za tím!

Janča

Přežívat nebo žít? Co musím udělat pro to, abych žila naplno? Chci bojovat, chci si jít za svými sny, tajnými tužbami a cíli? Ano, chci. Jsem tu, abych žila, ne jen přežívala a nechala dny plynout. Jsem rozhodnutá se vydat třeba i na cestu plnou trní, ale výsledkem překonání těchto překážek bylo, je a bude moje spokojenost, štěstí, úsměv, radost ze života. Chci se těšit na každý nový den. Chci milovat každou svoji prožitou vteřinu. My sami jsme zdrojem svých vlastních úspěchů a jestliže se něčeho bojíme, dáváme tomu sílu. Pojďte s námi zažít novou část vašeho života!

"Le sussces est la somme de petits efforts repetes jour apres jour."

Copyright: © 2013 New Life - Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.