Telefon: +420 728 229 812


Mise

DREAM. DECIDE. DO.


Cíl

  • podporovat mladé lidi v realizaci jejich snů a cílů
  • vytvořit síť lidí, kteří si vzájemně pomáhají a přispívají k vytvoření lepší společnosti
  • zprostředkovávat kvalitní služby a produkty


Vize

Vizí je vybudovat inspirativní prostředí, propojovat, vzdělávat a nastartovat lidi k realizaci jejich snů a cílů.

Naše filosofie

New Life lidem pomáhá jít cestou úspěchu. Je to síť lidí, kteří se zavázali ke vzájemné spolupráci při vytváření lepší budoucnosti pro jednotlivce i společnost. Je to koncept, který lidem může pomoci dokázat to, o čem doteď jen snili.

Jsme toho názoru, že mít v životě cíl je nesmírně důležité a každý by měl jít po cestě, po které jít chce, aby byl šťastný a mohl být přínosem pro celou společnost. Víme, že lidé – a dnes hlavně mladí lidé – často postrádají podporu či ujištění a proto dělají věci, které vlastně dělat nechtějí, nebo nedělají věci, které dělat chtějí, protože je svazuje strach z neúspěchu, obavy z překážek, nedůvěra ve vlastní schopnosti.

New Life vznikl, aby propojil lidi, kteří mají různé cíle a sny, a stejnou noční můru - celý život dělat věci, které dělat nechtějí a nikdy neudělat to, co chtějí. Máme prostředky, jak se té noční můry zbavit. Umíme pomoci plnit sny.

Nejsme společnost, která dělá rozhodnutí za ostatní. Víme, že aby někdo něco dokázal, musí se k tomu rozhodnout sám. Nepomáháme jen tak někomu - pomáháme lidem, kteří se rozhodli. Rozhodli se něco změnit, rozhodli se splnit si svůj sen, rozhodli se dosáhnout svého cíle.

Těm, kteří se rozhodli a zavázali se svému cíli, pomáháme najít možnosti a příležitosti, propojujeme je s lidmi, se kterými potřebují spolupracovat. Dodáváme jim odvahu a podporujeme je na jejich cestě. Lidé, kteří se stali součástí New Life, pracují na dosažení svého cíle, oni si plní sen a dosahují výsledků. Ale nejsou sami. Jsme jejich oporou, když je potřeba. Naším cílem je takových lidí, co se rozhodli, dokázali to a chtějí pomáhat dál, propojit co nejvíce. A přispět tak naším dílem k vytvoření prosperující budoucnosti.Copyright: © 2013 New Life - Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.